Acil Tercüme / Çeviri Hizmeti | Beta Tercüme & Eğitim & Danışmanlık

Acil Tercüme / Çeviri Hizmeti : kısa bir zaman içinde çevirisi yapılması gereken belgelerin hızlı bir şekilde tercüme edilmesi işlemine denir. Beta Çeviri Bürosu olarak her dilde, uzman tercüman kadromuz ile hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlı acil çeviri hizmeti sunmaktayız. Günün her saatinde ofisimizden, mail adresimizden ya da iletişim formumuzdan çevirisini istediğiniz dosyayı bize ulaştırabilirsiniz. Acil tercüme gerektiren belgenizin çevirisi bittikten sonra, dilerseniz yeminli ve noter onaylı olarak da size ulaştırabiliriz. Sağ taraftaki iletişim formunu kullanarak, info@betaceviri.com adresine mail göndererek ya da 0312 418 23 82 numaralı telefonu arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

acil tercümeAcil Tercüme Nedir?

Kısa bir zaman içinde tercüme edilmesi gereken belgelerin en hızlı şekilde çevirisinin yapılması ve müşteriye ulaştırılması işlemine acil tercüme denir. Bu türdeki tüm işler hem oldukça hızlı hazırlanmalı hem de kaliteden ödün vermeden, uygun fiyatlar ile müşteriye sunulmalıdır. Beta Tercüme Bürosu olarak çeviri sektöründe başarı ile tamamladığımız projelerin, uzman tercüman kadromuzun ve profesyonel iş ahlakımızın bize verdiği güven ile acil çeviri gerektiren tüm işlerinizde beraber çalışmak istiyoruz.

Acil Çeviri Süreci Nasıl İşler?

Acil tercüme süreci, çevirisi istenen dosyanın müşteriden alınması ile başlar. Müşterimiz mail adreslerimizi ya da iletişim formunu kullanarak çevrilmesi gereken belgeyi bize ulaştırır. Proje yöneticilerimize ulaşan belge, dil çiftine ve uzmanlık alanına göre sınıflandırılarak alanında tecrübeli tercümanımıza aktarılır ve çeviri süreci böylece başlamış olur. Çeviri işlemi büyük bir titizlikle çalışılarak tamamlanır ve tercüme edilen belge editör tarafından tekrar tekrar incelenerek hatasız hale getirilir. Son olarak proje yöneticimizin kontrolünden tekrar geçen belge müşteriye istenilen formatta ulaştırılır. Müşterinin belge üzerinde isteyebileceği değişikliklerden ya da düzenlemelerden de ek ücret alınmaz.

Acil Tercüme Gerektiren Metinlerde Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?

Beta Tercüme Bürosu olarak bu zamana kadar başarı ile tamamladığımız projelerin bize verdiği güveni de arkamıza alarak, acil tercüme gerektiren tüm işlerinizde beraber çalışmak istiyoruz. Tüm belgelerinizin hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlı tercüme işlemlerini hatasız olarak gerçekleştiriyor ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutma amacıyla sizlere hizmet veriyoruz. Günün her saatinde mail adreslerimizi ya da iletişim formumuzu kullanarak bize gönderebileceğiniz belgeleri istediğiniz sürede yetiştiriyor ve istediğiniz formatta sizlere teslim ediyoruz. Belgeleriniz için noter onayı gerekmesi halinde, noter sürecini de sizin yerinize takip ediyor ve sizi yormuyoruz. info@betaceviri.com adresini ya da sağ taraftaki iletişim formunu kullanarak dosyanızı bize hemen gönderin, gözünüz arkada kalmasın.

Hangi Belgeler İçin Acil Tercüme Hizmeti Veriyoruz?

Beta Tercüme Bürosu olarak her dilde ve her alandaki belgeleriniz için yeminli ve noter onaylı acil tercüme hizmeti sunuyoruz. Acil çeviri hizmeti verdiğimiz belgelerden bazılarını;

  • Her dilde pasaport ve seyahat belgeleri
  • Teknik, akademik, tıbbi ve ticari nitelikteki belgeler
  • Doğum, ölüm belgeleri ve sağlık raporları
  • Her dilde diploma, transkript ve eğitim belgeleri
  • Hukuki nitelikteki tüm belgeler

olarak sıralayabiliriz.

KAPAT
1
Merhaba. Web Sitemize Hoş Geldiniz. Aklınıza Takılan Her Konuyu Bize Sorailirsiniz.
Powered by