Ardıl Çeviri & Tercüme Hizmeti | Beta Tercüme & Eğitim & Danışmanlık

ardıl çeviriBeta Tercüme Bürosu olarak, bünyemizdeki uzman tercümanlarımızın ve bugüne kadar başarı ile tamamladığımız projelerin bize verdiği güvenle, kaliteli ve uygun fiyatlı sözlü ardıl çeviri hizmeti sunuyoruz. Her dilde, alanında uzman tercümanlarımız ile basın toplantıları, konferanslar, televizyon programları, yabancı konukların ağırlanması, iş gezileri, ülke ziyaretleri, fuar gezileri ve ürün tanıtımları için ardıl tercüme hizmeti sağlıyoruz. Sağ taraftaki iletişim formunu kullanarak, translation.beta@gmail.com adresine mail göndererek ya da 0312 418 23 82 numaralı telefonu arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ardıl Çeviri Nedir? Nasıl Yapılır?

Ardıl çeviri, konuşmacı tarafından yapılan konuşmanın tamamının ya da belli bir kısmının tercüman tarafından dinlenerek hedef dile sözlü olarak çevrilmesi işidir. Çeviri hizmetleri arasında simültane tercüme ile beraber en çok özen gösterilmesi gereken işlerden biri olan ardıl tercüme, alanında uzman profesyonel tercümanlar tarafından gerçekleştirilmelidir. Ardıl tercüme, kaynak dilin yapısını, konuşmacının alanı ile ilgili teknik detayları ve iş alanının terminolojisini iyi kavramış, profesyonel bir tercüman tarafından yapılmalıdır. Ardıl tercüme esnasında herhangi bir cihaz kullanılmadan tercüme yapılabileceği gibi, organizasyon ortamına bağlı olarak teknolojik imkanlardan da faydalanabilir. Konuşmacı konuşmasını yaparken, tercüman konuşmayı dikkatle dinler, gerekirse notlar alır ve konuşmacının söylediklerini dinleyicilere en iyi şekilde aktarır. İletişim kalitesi açısından en verimli tercüme yöntemlerinden biri olan ardıl çeviri hizmeti için Beta Tercüme Bürosu‘nu tercih edebilir ve profesyonel hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Ardıl Tercümede Nelere Dikkat Edilmelidir?

Sözlü ardıl tercüme, konuşmacının iş alanında ve kaynak dilde uzmanlaşmış tercümanlar tarafından yapılmalıdır. Ardıl tercümede önemli olan, konuşmacının sözlerinin dinleyicilere en hızlı ve doğru şekilde aktarılmasıdır. Dilin yapısına hakim, teknik detaylar ve terminoloji konusunda tecrübeli bir tercüman tarafından gerçekleştirilen ardıl tercüme, doğru iletişim için oldukça önemlidir. Heyet ziyaretleri, seminerler, kongreler, toplantılar ve sözlü tercüme gerektiren diğer tüm organizasyonlar için, profesyonel bir ekiple çalışılmalıdır. Beta Tercüme Bürosu olarak bugüne kadar başarı ile tamamladığımız ardıl tercüme projelerinin bize verdiği güven ile hizmetimizi her gün daha da ileri götürmeye devam ediyoruz.

Ardıl Tercümede Neden Bizi Seçmelisiniz?

Ardıl tercümede iletişimin güvenilirliği ve hızlılığı büyük önem arz etmektedir. Hem kişisel hem de ticari görüşmelerde konuşulan konuların tam doğrulukla aktarılabilmesi, taraflar arasındaki iletişimin esas amacıdır. Firmanızın iş alanının genişlemesi, yeni iş kollarında temsil edilmesi ve global ticarette yer alması için her türlü organizasyonda profesyonel ardıl tercüme hizmetinden faydalanabilirsiniz. Beta Tercüme Bürosu olarak uzman tercüman kadromuz ile ardıl tercüme gerektiren tüm işlerinize profesyonel ve uygun fiyatlı çözümler sunuyoruz.

Ardıl Tercüme Hizmeti Sağladığımız Organizasyonlardan Bazıları

Profesyonel iş ahlakı ile çalışmayı kendimize ilke edinmiş bir firma olarak, bugüne kadar bir çok organizasyonda sözlü ardıl tercüme hizmeti sunmuş bulunmaktayız. Hizmet verdiğimiz organizasyon türlerinden bazılarını;

 • Basın toplantıları
 • Ürün tanıtımları
 • İş gezileri
 • Televizyon programları
 • Konferanslar
 • Seminerler
 • Kurumsal ağırlama etkinlikleri
 • Ülke ziyaretleri
 • Eğitim programları
 • Video konferans etkinlikleri
 • Özel görüşmeler
 • Uluslararası fuar ve geziler

şeklinde sıralayabiliriz.

KAPAT
1
Merhaba. Web Sitemize Hoş Geldiniz. Aklınıza Takılan Her Konuyu Bize Sorailirsiniz.
Powered by