Diploma Tercümesi & Çevirisi Hizmeti | Beta Tercüme

diploma tercümesiHer dilde ön lisans, lisans ve yüksek lisans diplomaları, geçici mezuniyet belgeleri, sınav sonuç belgeleri ve diğer tüm eğitim belgeleri için kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlı tercüme işleriniz için Beta Tercüme Bürosu olarak hizmetinizdeyiz. Eğitim alanındaki belgelerin tercümesi konusunda deneyimli tercüman kadromuz ve profesyonel iş ahlakımız ile diploma tercümesi alanında da sizlere tam memnuniyet garantisi sunuyoruz. Sağ taraftaki iletişim formunu kullanarak, translation.beta@gmail.com adresine mail göndererek ya da 0312 418 23 82 numaralı telefonu arayarak bizimle hemen iletişime geçebilirsiniz.

Diploma Tercümesi Nasıl Yapılır?

Diplomaların ve diğer eğitim belgelerinin tercümesi oldukça özen isteyen ve profesyoneller tarafından yapılması gereken bir iştir. Hem kişisel işleriniz için hem de kurumların resmi işleri için doğru çeviri formatının kullanılması çok önemlidir. Her dilde diplomanız ve eğitim belgeleriniz bize ulaştıktan sonra, proje yöneticimiz tarafından eğitim alanında uzmanlaşmış tercümanımıza görev verilirip süreç başlatılır. Çevrilen belgenin sorunsuz şekilde teslim edilmesi için üzerinden defalarca geçilerek kontrol edilir ve son olarak uzman editör tarafından hedef dilin kurallarına ve eğitim diline uygunluğu kontrol edilir. İsteğiniz halinde diploma ve diğer tüm eğitim belgelerinin çevirisini noter onaylı olarak da size teslim ediyoruz.

Diploma Tercümesi Hangi Durumlarda Gereklidir?

Kişilerin mesleki yeterliliklerini ve uzmanlık derecelerini gösteren diplomaların diğer dillere çevirisi, kariyer hedeflerine ulaşmak isteyenler için önemli bir gerekliliktir. Ülkemizdeki eğitim kurumlarından alınan diplomaların ve diğer eğitim belgelerinin her dile çevirisi veya yurtdışından edinilen belgelerin hedef dile çevirisi işlemleri de diploma tercümesinin alanı dahilindedir. Yurtdışında mesleğinizi yapabilmek için sizden diploma tercümesi istenebileceği gibi, ülkemizde diplomanızın geçerliliğini belirten denklik belgesini edinmek için de tercüme işlemi yaptırabilirsiniz. Bunun yanında vatandaşlık başvuruları, okul kaydı, iş başvuruları, vize işlemleri ve diğer tüm işleriniz için diploma tercümesi işlerinizde Beta Tercüme’nin hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Eğitim Belgelerinin Tercümesinde Neden Bizi Seçmelisiniz?

Diploma ve diğer belgelerin çevirisi, üzerinde titizlikle çalışılması gereken bir iştir. Beta Tercüme Bürosu olarak bugüne kadar eğitim alanındaki bir çok projeyi başarıyla tamamlamamızın ve uzman tercüman kadromuzun bize verdiği güven ile size hizmet vermeye devam ediyoruz. İş, vatandaşlık, vize ve denklik belgesi başvurularında çevirinin doğruluğunun ve resmi usullere uygunluğunun önemini biliyor ve tercüme işlerinizi özenle gerçekleştiriyoruz.

Diploma Tercümesi Kapsamındaki Hizmetlerimizden Bazıları

Beta Tercüme Bürosu olarak eğitim alanındaki tüm çeviri işleriniz için hızlı, uygun fiyatlı ve kaliteli çözümler sunuyoruz. Bu alanda çevirisini yaptığımız belgelerden bazılarını sıralayacak olursak;

  • Her dilde lise, ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora diplomalarının noter onaylı çevirisi
  • Öğrenci belgesi, mezuniyet belgesi ve uzmanlık belgesi tercümesi
  • Transkript, karne ve tasdiknamelerin çevirisi
  • Yurtiçi ve yurtiçi denklik belgesi almak için gerekli evrakların tercümesi
  • Apostil belgelerinin her dilde tercümesi

olarak listeleyebiliriz.

KAPAT
1
Merhaba. Web Sitemize Hoş Geldiniz. Aklınıza Takılan Her Konuyu Bize Sorailirsiniz.
Powered by