Hukuk Çevirisi - Hukuki Tercüme Hizmeti | Beta Tercüme

hukuk çevirisiHukuki yazışmalar, hukuksal kanunlar ve yönetmelikler, beyannameler, sözleşmeler ve daha hukukla alakalı diğer belgelerin tercümesi konusunda Beta Tercüme Bürosu olarak tecrübemize güveniyoruz. Hukuk alanında edindiğimiz tecrübenin, başarı ile tamamladığımız projelerin ve hukuk alanında uzmanlaşmış tercüman kadromuzun bize verdiği güven ile hukuk çevirisi gerektiren işlerinize talibiz. Sağ taraftaki iletişim formunu kullanarak, translation.beta@gmail.com adresine mail göndererek veya 0312 418 23 82 numaralı telefonu arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hukuk Çevirisi Nedir?

Sözleşmeler, vekaletnameler, sicil belgeleri, mevzuatlar, kanunlar, yönetmelikler, mahkeme kararları ve hukuki nitelikteki tüm belgelerin tercümesi işlemine hukuk çevirisi adı verilmektedir. Tüm tercüme alanları içinde, en çok hassasiyet gösterilmesi gereken işlerden biri hukuk tercümeleridir. Hukuk alanında uzmanlaşmış, literatüre hakim, hukuk terminolojisini ve dilini benimsemiş tercümanlar tarafından özenle hazırlanmalıdır. Beta Tercüme Bürosu olarak bugüne kadar hukuk alanında bir çok tercüme projesini başarıyla tamamlamış olmaktan memnuniyet duyuyoruz. Siz de hızlı, kaliteli ve uygun fiyatlı hukuk tercümesi hizmetimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Hukuk Tercümesinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Hukuk çevirisi, tüm tercüme kategorileri arasında en hassas çalışılması gereken alanların başında gelmektedir. Yapılacak bir kelime yanlışının bile maddi ve manevi anlamda büyük sorunlara yol açabileceği hukuk tercümesi, alanında uzmanlaşmış tercümanlar tarafından yapılmalıdır. Hukuk terimlerine aşina olmak hukuk çevirileri için yeterli olmayacaktır. Hukuk alanında tecrübe sahibi olmanın gerektiği hukuki çeviriler, hukuksal anlamda haklı veya haksız arayışların doğru sonuçlanmasında oldukça önemlidir. Hukuksal anlamda ihtiyaç duyduğunuz tüm çevirilerde, profesyonel tercüman kadromuz ile çevirilerinizi isteğinize göre noter onaylı olarak da teslim ediyoruz. Bu sayede ilerde karşılaşabileceğiniz hukuki sorumlulukların önüne geçebilir ve tercüme metninin güvenilirliğinden emin olabilirsiniz.

Hukuk Tercümesinde Neden Bizi Seçmelisiniz?

Beta Tercüme Bürosu olarak bugüne kadar başarı ile tamamladığımız çok sayıda hukuk ve kanun çevirisi projelerinin verdiği güven ve hukuk alanında uzman kadromuz ile, hukuk çevirisi işlerinizin sorunsuz teslimatı için hizmet vermeye devam ediyoruz. Sözleşmeler, sicil belgeleri, beyannameler, hukuki yazışmalar, taahhütnameler, patent başvuruları, mahkeme kararları, kanunlar, yönetmelikler, mevzuatlar ve daha bir çok türde belgelerin çevirisinde kazandığımız tecrübeyi arkamıza alarak, sizlerle çalışmaktan mutluluk duyuyoruz. Ticaret hukuku konusunda, özellikle de firmaların yurtdışı faaliyetleri için imzalanan sözleşme ve anlaşmaların tercümesi konusunda da tecrübemize güveniyoruz. Çeviri sonrası çeviri metinlerinde yapılmasını istediğiniz değişikliklerden de herhangi bir ücret talep etmiyoruz.

Hukuk Tercümesi Hizmeti Verdiğimiz Belgelerden Bazıları

Beta Tercüme Bürosu olarak hukuk alanındaki her türlü içerik için kaynak dilden hedef dile tercüme, deşifre ve altyazı hizmetlerini sunuyoruz. Hukuk alanında tercüme hizmeti verdiğimiz belgelerden bazılarını listelemek istersek;

  • Her dilde sözleşmelerin, vekaletnamelerin ve ticari anlaşmaların tercümesi
  • Sicil belgeleri, yerel ve AB mevzuatları, yönetmelikler, kanunlar ve diğer belgelerin çevirisi
  • Dava dosyalarının, mahkeme kararlarının ve beyannamelerin çevirisi
  • İhtarnamelerin, dava dilekçelerinin ve mülkiyet hakları belgelerinin tercümesi
  • Kişisel ve ticari iletişim alanında hukuki yazışmaların tercümesi
  • Ülke kanunlarının her dilde çevirisi
  • Hukuk alanındaki her türlü görsel ve işitsel içeriğin deşifresi ve tercümesi

olarak sıralayabiliriz.

KAPAT
1
Merhaba. Web Sitemize Hoş Geldiniz. Aklınıza Takılan Her Konuyu Bize Sorailirsiniz.
Powered by