Katalog ve Broşür Tercümesi Hizmeti | katalog tercümesi

Her dilde katalog, broşür, reklam metni ve tanıtım amaçlı diğer belgeleriniz için uygun fiyatlı, hızlı ve kaliteli katalog tercümesi hizmeti almak istiyorsanız siz de binlerce müşterimiz gibi Beta Tercüme Bürosu’nu tercih edebilirsiniz. Firmanızın iş alanını büyütmek ve global ticarette yeni iş kollarında yer alabilmek için kataloglarınızın ve reklam amaçlı tüm belgelerinizin tercüme işlerini bizimle gerçekleştirin. Sağ taraftaki iletişim formunu kullanarak, translation.beta@gmail.com adresine mail göndererek ya da 0312 418 23 82 numaralı telefonu arayarak hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Katalog Tercümesi Nedir?

Her dilde firma ve ürün kataloglarının, broşürlerin, kitap ve dergilerin, kullanım kılavuzlarının, teknik ya da ticari belgelerin ve her türlü tanıtım içeriklerinin tercümesi, katalog tercümesi alanına dahil edilebilir. Firmanızın iç ve dış ticaret dünyasında en iyi şekilde temsil edilmesi, iş alanınızın büyütülmesi, yeni girişimlerinizin güçlenmesi ve pazar payınızın artırılması konularında katalog ve reklam içeriklerinin tercümesi büyük rol oynar. Sizin ve firmanızın bu konudaki hassasiyetinizi iyi bildiğimizden, alanında uzman tercüman kadromuzu ve başarı ile tamamladığımız yüzlerce katalog projesinin tecrübesini arkamıza alarak katalog tercümesi işlerinizde sizinle çalışmak istiyoruz.

Katalog Tercümesinde Nelere Dikkat Ediyoruz?

Kataloglarınızı ve reklam içerikli tüm belgelerinizi çevirirken, firmanızın iş kolunda uzmanlaşmış çevirmenlerimizden güç alıyoruz. Terminolojiye ve ticaret alanının diline hakim profesyonel tercüman kadromuz ile sizlere sorunsuz bir hizmet sağlıyoruz. Kitap, katalog ve broşürlerinizin sayfa yapısını koruyarak çeviri yapıyor, isteğiniz halinde reklam içeriklerini yerelleştiriyoruz. Kataloglarınızı ve broşürlerinizi her boyutta sunabilmeniz için yüksek kalite standartlarını kullanıyor ve katalog tercümesi işlerinizi dilediğiniz tüm formatlarda teslim ediyoruz.

Katalog Tercümesi Süreci Nasıl İşler?

Firmanız tarafından basılı halde ulaştırılan kataloglarınız, yüksek kalitede tarayıcılar kullanarak dijital ortama aktarıyor ve düzeltmelerden sonra çeviriye hazır hale getiriyoruz. Katalog ve broşürlerini dijital formatta ulaştırmak isteyen müşterilerimiz için de gerekli teknik desteği ve altyapıyı sağlıyoruz. Katalog çeviri için hazırlandıktan sonra, firmanızın iş kolu ve hedef kitleniz dikkate alınarak seçilen uzman tercümanımız, proje yöneticimiz tarafından görevlendirilir. Yapılan ön çalışmadan sonra katalog ve broşürleriniz yapısı korunarak özenli bir şekilde tercüme edilmeye başlanır. Size sorunsuz hizmet sağlamak için defalarca gözden geçirilen katalog, son olarak uzman editör onayıyla teslimata ve baskıya hazır hale getirilir.

Katalog Tercümesi Alanında Hizmet Verdiğimiz İçeriklerden Bazıları

Beta Tercüme Bürosu olarak, her dilde broşür ve katalog tercümesi için kaliteli, uygun fiyatlı ve hızlı çözümler üretiyoruz. Bu alanda hizmet verdiğimiz belge türlerinden bazılarını sıralamak istersek;

  • Her dilde ve her iş kolunda ürün kataloglarının ve broşürlerinin sayfa yapısı korunarak tercümesi
  • Mali tabloların, iktisadi tabloların, teknik katalogların her dilde tercümesi
  • Kullanım kılavuzları, montaj rehberleri ve firma tanıtım belgelerinin tercümesi
  • Fuar, seminer, kongre broşürlerinin tercümesi
  • Videolu ve sesli reklam içeriklerinin deşifresi ve tercümesi

olarak listeleyebiliriz.

KAPAT
1
Merhaba. Web Sitemize Hoş Geldiniz. Aklınıza Takılan Her Konuyu Bize Sorailirsiniz.
Powered by