Online Çeviri & Tercüme Hizmeti | online çeviri hizmeti

online çeviriHer dilde ve her formatta belgeleriniz için, sizi yerinizden kaldırmadan online çeviri hizmeti sağlıyoruz. Kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlı tercüme hizmetimizden faydalanmak için tek yapmanız gereken çevirisini istediğiniz belgeyi bize ulaştırmak. Sağ taraftaki iletişim formunu kullanarak, translation.beta@gmail.com adresine-mail göndererek ya da 0312 418 23 82 numaralı telefonu arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Online Tercüme Nedir?

Dijital ortamda hazır halde bulunan her türlü belgeyi bize ulaştırarak faydalanabileceğiniz online tercüme hizmetimiz ile yerinizden kalkmadan tercüme işlerinizi halledebilirsiniz. Teknik, ticari, medikal, hukuki, akademik, edebi ve sanatsal tercüme gerektiren belgelerinizi iletişim formumuzu veya translation.beta@gmail.com mail adresimizi kullanarak bize ulaştırabilirsiniz. Çeviri belgeniz bize ulaşmasıyla, proje yöneticimiz tarafından görevlendirilen, alanında uzman tercüman çeviri işlemini tamamlar ve editör onayıyla çeviriniz teslim edilir.  Çevrilmiş metni istediğiniz dijital formatta size ulaştırabileceğimiz gibi, kargo ya da posta yoluyla adresinize de gönderebiliriz. Üstelik noter onaylı ya da yeminli çeviri işlerinizde de online çeviri hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

Online Çeviri Hizmetinin Faydaları Nelerdir?

Dijital çağın bizlere sağladığı hızlı iletişim imkanını kullanarak, tercüme gerektiren işlerinizi çok daha hızlı teslim ediyoruz. Mail veya iletişim formuyla ilettiğiniz dosyalarınızı hızlıca tercüme ediyor ve teslimat sonrasında talep edebileceğiniz düzeltmelerden herhangi bir ücret talep etmiyoruz. Acil çeviri isteklerinizi de mail yoluyla hızlıca cevaplandırıyoruz. Çeviri metnini, istediğiniz tüm dijital formatlarda teslim edebileceğimiz gibi kargo ya da posta yoluyla adresinize gönderebiliyoruz.

Online Tercüme Hizmeti Verdiğimiz Belge Türlerinden Bazıları

Beta Tercüme Bürosu olarak her dilde ve her türde belgeleriniz için hızlı, uygun fiyatlı ve kaliteli çeviri hizmeti sunuyoruz. Uzman tercüman kadromuzu ve başarı ile tamamladığımız projelerin tecrübesini arkamıza alarak online çeviri hizmeti verdiğimiz belgelerden bazılarını;

  • Noter onayı ya da yeminli tercüme gerektiren belgelerin online çevirisi
  • Teknik, ticari, medikal, hukuki ve diğer tüm alanlardaki makalelerin tercümesi
  • Akademik, sanatsal, edebi ve resmi içeriklerin her dilde tercümesi
  • Katalog, broşür, reklam metni ve kullanım kılavuzu niteliğindeki belgelerin tercümesi
  • Diploma, pasaport, vize, seyahat belgesi ve diğer tüm resmi evrakların noter onaylı online tercümesi
  • Görüntülü ve sesli tüm dijital içeriklerin deşifresi ve tercümesi

olarak sıralayabiliriz.

KAPAT
1
Merhaba. Web Sitemize Hoş Geldiniz. Aklınıza Takılan Her Konuyu Bize Sorailirsiniz.
Powered by