Redaksiyon (Proofreading) Hizmeti | Beta Tercüme & Eğitim & Danışmanlık

Beta Tercüme Bürosu olarak her dilde, alanında uzman tercümanlarımız ile uygun fiyatlı, hızlı ve kaliteli redaksiyon hizmeti sunuyoruz. Bugüne kadar başarı ile tamamladığımız projelerin tecrübesi ve konusunda uzman editörlerimizin bize verdiği güvenle, tüm dillerde “proofreading” gerektiren işlerinize talibiz. Sağ taraftaki iletişim formunu kullanarak, translation.beta@gmail.com adresine mail göndererek ya da 0312 418 23 82 numaralı telefonu arayarak bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Redaksiyon (Proofreading) Nedir?

Redaksiyon, hali hazırda yazılmış bulunan bir metin üzerinde gerekli düzeltmelerin yapılarak, yazının kusursuz hale getirilmesi işidir. Bu işlem metin üzerinde değişiklikler yaparak yapılabileceği gibi, yapılan düzeltmelerin açıklaması yapılarak da ayrıntılı bir şekilde hazırlanabilir. Metinlerinizin anlam ve biçim açısından en iyi hale gelmesi için gerekli olan redaksiyon işlemi, sadece metnin diline ve o dilin kurallarına hakim olan deneyimli bir tercüman tarafından yapılmalıdır. Hem bireysel hem de ticari ilişkilerdeki yazışmaların güvenilirliği, firma imajının korunması ve başarılı iletişimin sağlanması için siz de bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Redaksiyon Nasıl Yapılır?

Redaksiyon işlemini yapacak kişinin, yazılı metnin diline ve o dilin kurallarına ileri derecede hakim olması gerekir. Dilbilgisi, noktalama işaretlerinin kullanımı, kelime kullanım hataları, yazım hataları ve diğer bir çok etken göz önüne alınarak metin üzerinde düzeltme işlemi yapılır. Yazılmış bir metni ticari ya da kişisel bir amaçla kullanmadan önce redaksiyon işlemine tabi tutmak, metnin güvenilirliğini ve kalitesini büyük ölçüde artıracaktır. Siz de hızlı, güvenilir ve uygun fiyatlı proofreading hizmeti almak istiyorsanız, Beta Tercüme Bürosu’nun bu alandaki hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Redaksiyon İşlerinde Neden Bizimle Çalışmalısınız?

Redaksiyon yani “proofreading”, tecrübe gerektiren ve üzerinde özenle çalışılması gereken bir iştir. Beta Tercüme Bürosu olarak bünyemizde bulunan uzman tercüman kadromuz ve konusunda tecrübeli editörlerimiz ile size en kaliteli hizmeti sunacağımız konusunda kendimize güveniyoruz. Bizlere ulaştıracağınız her dilde metinleri  hızlı, uygun fiyatlı ve kaliteli bir hizmet anlayışı ile kusursuz hale getirinceye kadar inceliyor ve “proofreading” işlemlerini gerçekleştiriyoruz. Akademik, teknik, ticari, hukuki, tıbbi ve diğer tüm niteliklerdeki metinlerinizin proofreading işlemleri için bizimle çalışabilirsiniz.

Redaksiyon Hizmeti Verdiğimiz Belge Türlerinden Bazıları

Beta Tercüme Bürosu olarak, her dilde metinleriniz için uygun fiyatlarla, hızlı ve kaliteli redaksiyon hizmeti sunuyoruz. Bu alanda verdiğimiz hizmetlerden bazılarını;

  • Her dilde teknik nitelikteki tüm belgelerin redaksiyonu ve düzenlemesi
  • Sağlık, medikal ve tıp alanındaki metinlerin proofreading işlemi
  • Hukuki metinlerin redaksiyonu
  • Akademik, eğitim amaçlı, yüksek lisans ve doktora tezlerinin redaksiyonu
  • Her türlü edebi metin, şiir, kitap ve romanların redaksiyonu
  • Katalog, broşür ve tanıtım içeriklerinin redaksiyonu ve düzeltilmesi
  • Resmi nitelik taşıyan tüm belgelerin redaksiyonu ve düzeltilmesi

olarak sıralayabiliriz.

KAPAT
1
Merhaba. Web Sitemize Hoş Geldiniz. Aklınıza Takılan Her Konuyu Bize Sorailirsiniz.
Powered by