Yeminli Tercüme | Yeminli Çeviri Hizmeti | Yeminli Tercüme

Beta Tercüme Bürosu olarak, bünyemizdeki yeminli tercümanlarımız işlerinizi hızlı, uygun fiyatlı ve profesyonel iş ahlakı ile teslim ediyoruz. Sağ taraftaki iletişim formunu kullanarak, translation.beta@gmail.com adresine mail göndererek veya 0312 418 23 82 numaralı telefonu arayarak yeminli çeviri ve diğer tüm çevirileriniz için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

stipula_fountain_pen[1]Yeminli Tercüme veya Yeminli Çeviri Nedir?

Yeminli tercüme, çeviri metninin doğru ve güvenilir olduğunun belirtilmesi açısından yapılan onay işlemini ifade etmektedir. Hukuki, tıbbi, akademik ya da diğer alanlarda çeviri işleriniz için kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlı yeminli çeviri hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yetkinliği onaylanmış, alanında ve istenilen çeviri dilinde uzmanlaşmış yeminli tercümanlarımız tarafından hazırlanan belgeleri, resmi işlemlerde ya da özel durumlarda kullanabilirsiniz.

Yeminli Tercüme Kimler Tarafından Yapılabilir?

Firmamıza gönderdiğiniz belgeler öncelikle proje yöneticisi tarafından alanında uzman tercümanımıza atanır ve tercüme işlemi hızlı ve kaliteli olarak yapılır. Yeminli çeviri işlemi, sadece çeviri dilinde uzmanlaşmış yeminli tercümanlar tarafından yapılabilir. Çevrilen metin size gönderilmeden önce redaktör, sonrasında ise uzman editör tarafından kusursuz hale gelinceye kadar kontrol edilir, gerekli düzeltmeler yapılır ve çeviri metni istediğiniz formatta size ulaştırılır.

 

yeminli tercume
Yeminli Çeviri

Hangi Belgeler İçin Yeminli Çeviri Yapılabilir?

Her dilde ve her türde belge için Beta Tercüme Bürosu olarak yeminli tercüme hizmeti sunuyoruz. Mahkeme kararları, diploma, pasaport, nüfus cüzdanı, ehliyet, boşanma kararları, şirket faaliyet raporu, emeklilik belgeleri, ticari sicil gazetesi, imza sirküleri, tapu belgeleri, hukuki belgeler ve diğer tüm belgeleriniz için güvenilir, hızlı ve uygun fiyatlı yeminli tercüme hizmetimizi kullanabilirsiniz.

Hizmet Sunduğumuz Diller

Almanca
Arapça
Rusça
Çince
Farsça
Fransızca
Slovence
Yunanca
Lehçe
Makedonca
Özbekçe
Çekçe
Ermenice
Flamanca
Hırvatça
İspanyolca
Japonca
Latince
Macarca
Osmanlıca
Romence
İngilizce
İtalyanca
Korece
Letonca
Norveççe
Portekizce
Boşnakça
Bulgarca
Hollandaca
Fince
Gürcüce
Rumca
Slovakça
Ukraynaca
Sırpça
Türkmence
Arnavutça
Azerice
İbranice
İsveççe
Kazakça
KAPAT
1
Merhaba. Web Sitemize Hoş Geldiniz. Aklınıza Takılan Her Konuyu Bize Sorailirsiniz.
Powered by