• Kaliteli, Güvenilir ve HızlıYEMİNLİ TERCÜMEYeminli Tercüme Hizmetleriniz için daima hazırız.
  Kaliteli, Güvenilir ve Hızlı

  YEMİNLİ TERCÜME

  Yeminli Tercüme Hizmetleriniz için daima hazırız.
  HEMEN TEKLİF AL
 • 2
  ANKARA TERCÜME BÜROSU
  Kanun Tercüme-Belge Tercüme-İhale Tercüme-Resmi Tercüme
  HEMEN TEKLİF AL
 • 3
  Ücretsiz Tercüme Teklifi
  Çeviri Getir %10 komisyonunu al!
  HEMEN TEKLİF AL

Tercüme konusunda işinizi kolaylaştırmanın en hızlı yolu. Tercüme Hizmetlerimizi ve iş ortaklarımızı inceleyin.

Neden Beta Yeminli Tercüme Bürosu

BETA Ankara Tercüme ve Çeviri Şirketi 2014 yılında kurulmuştur. Yeminli Tercüme Büromuz; birçok dilde tercüme, özellikle kanun tercümesi, ihale tercümesi, şartname tercümesi, TCDD yönetmelik tercümesi ve belge tercümeleri gibi farklı alanlarda yeminli tercümanlık ve noter tasdikli çeviri faaliyetleri hizmeti vermektedir. Yeminli Tercüme şirketimizde bulunan arşivlerimizde çeşitli resmi belge tercümelerini bulabilirsiniz. Beta Ankara Tercüme Firması faaliyetlerini merkezi Ankara Çeviri Bürosu olmak üzere tüm Türkiye'de ve Dünya'da sürdürmektedir.

Yurt içinde ve yurt dışında her zaman özellikle resmi belge tercümeleri, hukuk tercümeleri ve doküman tercümelerinde en iyi yeminli tercüme hizmetleri sunan bir Ankara Çeviri Ofisiyiz.

DAHA FAZLASI
Ofis Sohbet-Kanun Tercüme-Hukuk Çeviri
Çevirmen-İhale Çeviri-Ankara Tercüme Bürosu İnsanlar-Yabancı Dile Çeviri-Ankara Tercüme

Tercüme Hizmetlerimiz

Noter Yeminli/Tasdikli Tercüme

Eğer tercüme edilmiş belgeyi vereceğiniz makam ya da kurum resmi tasdikli tercüme istiyorsa, Ankara yeminli tercüme bürosu olarak noter onaylı tercüme hizmetimizden güvenle faydalanabilirsiniz.

Hukuki/Kanun Tercüme

Hukuk Çevirisi alanında edindiğimiz tecrübenin, başarı ile tamamladığımız projelerin ve kanun çeviri alanında uzmanlaşmış yeminli tercüman kadromuzun bize verdiği güven ile hukuk ve kanun çevirisi gerektiren tercüme hizmetlerinize Ankara Kanun Tercüme Merkezi olarak talibiz.

Teknik Tercüme

Teknik Çeviri hizmetleri bünyesindeki uzman çevirmen kadromuz ile, her dilde teknik çeviri gerektiren metinlerinizi özenle tercüme ediyor ve uygun tercüme fiyatları ile Ankara Teknik Tercüme Ofisi olarak sizlere sunuyoruz.

Diploma/Transkript Tercümesi

Her dilde ön lisans, lisans ve yüksek lisans diplomaları, geçici mezuniyet belgeleri, sınav sonuç belgeleri ve diğer tüm eğitim belgeleri için kaliteli, hızlı ve uygun fiyatlı tercüme işleriniz için Ankara Akademik Tercüme Bürosu olarak hizmetinizdeyiz.

Tıbbi Medikal Tercüme

Tıp dünyasının ve sağlık sektörünün hızlı gelişimine ayak uydurabilmek, bu alanda yer edinebilmek ve Ankara Tıbbi Tercüme Firmanızın iş alanını büyütebilmek için tıbbi çeviri hizmetimizden faydalanabilirsiniz.

Akademik Tercüme

Konusunda uzmanlaşmış tercüman kadromuz sayesinde her dilde akademik makalelerin çevirisi bitirme tezi tercümesi, ödev ve rapor tercümesi ve diğer akademik çeviri hizmetlerimizden memnun kalacağınızı garanti ediyoruz.

TCDD Tercüme Hizmetleri

T.C. KGM Karayolu Teknik Şartnamesi, T.C. KGM Otoyolu Proje Mühendislik Kriter Raporları, T.C. KGM Karayolu Tüneli Teknik Şartname, T.C. KGM Otoyolu Tüneli Teknik Şartname, T.C. KGM Otoyollarda Yolculuk Hizmet Teknik Şartnamesi, T.C. KGM Kamulaştırma Plan Üretimi, T.C. KGM Kamulaştırma Sınır Tespiti, T.C. KGM Karayolları Yersel ve Fotogrametrik Harita Teknik Şartnamesi tercümeleri arşivimizde bulunmaktadır.

Apostil Tasdiki ve Apostil İşlemleri Hizmeti

Formul A Doğum Belgesi, Formul B Evlenme Belgesi, Formul C Ölüm Belgesi tercümeleri hizmetimizden Ankara Apostil Tercüme Bürosu olarak yararlanabilirsiniz.

Beta Ankara Tercüme Bürosu ile memnun mutlu başarılı olan müşterilerimiz.

ONLARCA ÜLKEDE BİNLERCE MÜŞTERİ BETA YEMİNLİ TERCÜMEYİ KULLANIYOR. ŞİMDİ SIRA SİZDE.

Gururla Sunarız!

0
0
0
0

2018 yılına ait istatistiklerimiz.