Noter Yeminli Tercüme, resmi onay gerektiren evraklarınız için sunduğumuz bir tercüme hizmetidir. Bize ulaştırdığınız belgeleriniz, alanında uzman yeminli tercüman arkadaşlarımız tarafından tercüme edilerek tarafımızca ilgili Noter’e götürülecek ve noter tasdikli tercüme işlemi yapılacaktır. Eğer noter onaylı tercüme edilmiş belgeyi vereceğiniz makam ya da kurum resmi noter onayı istiyorsa, Ankara Çeviri Büromuzun :https://www.betaceviri.com/ noter onaylı çeviri hizmetimizden güvenle faydalanabilirsiniz.

Belgelerinizin noter yeminli olarak tercüme edilmesini istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey tercüme firmamız ile iletişime geçmek. Bize ulaştırdığınız belgeniz, alanında uzman yeminli tercümanlarımız tarafından istediğiniz dile çevrilir ve noter onaylı tercüme için hazırlanır. Belgelerinizin yeminli çevirisi noter tarafından tasdik edildikten sonra yasalar önünde tam geçerlilik kazanmış olur. Noter tasdikli tercüme ücreti ilgili noter tarafından ayrıca tahsil edilir ve belgeleriniz tarafımızca sizlere ulaştırılır.

Resmi Belgeleriniz yeminli tercümanlarımız tarafından tercüme edildikten sonra Ankara Çeviri Firmamız tarafından kaşelenir ve yeminli uzman tercümanımız tarafından imzalanır. Noter onaylı tercüme ücreti, tercüme hizmetinden ayrı bir ücrettir ve noter tarafından tahsil edilmektedir. Sizleri yormamak için, isteğiniz halinde noter tasdikli tercüme işlemlerini takip ederiz ve size evraklarınızı noter onaylı çeviri olarak ulaştırırız.

Resmi kurumlar kimlik tercüme , diploma tercüme , pasaport tercüme , transkript tercüme , evlilik cüzdanı tercüme , mahkeme kararları tercümesi ve benzerleri için tercüme edilmiş evrakların noter tarafından onaylanmasını isteyebilir. Noter onaylı çeviri isteyen tüm belgelerinizi, Beta Dil Hizmetleri‘ne emanet edebilir ve noter süreci ile uğraşmadan hızlı bir şekilde hizmet alabilirsiniz.