Beta Çeviri, her konu ve her dilde ihtiyaç duyduğunuz acil / ekspres tercüme hizmeti'ni, deneyimli tercümanlarıyla hızlı, doğru ve kaliteli bir şekilde sizlere sunmaktadır.

Küreselleşme denilen olgu ile zaman ve mekân sınırları genişlemiş, insanların ortak değerleri, ortak kültürleri ve ortak hedefleri oluşmaya başlamıştır. Yaşam hızlanmış, bilgiye ulaşım kolaylaşmış, serbest işgücü dolaşımı, üretim ve tüketim de aynı ivmeyle süratlenmiştir. Yoğun bir bilgi birikimi ile bilgi çeşitliliği hayatın her alanına girmiştir. Dünyanın herhangi bir yerindeki kişilerle görüşebilmek, onlarla bilgi paylaşabilmek, üretilen ürünlerden haberdar olmak, ticaret yapabilmek, yeni iş fırsatlarını yakalayabilmek mümkün olmuştur.

Küreselleşmenin getirdiği yeniliklere ayak uydurabilmek ise ancak zamanla yarışabilmekle ölçülür hale gelmiştir. Farklı dildeki imkân ve olanaklardan faydalanabilmek, paylaşımda bulunabilmek ve tüm bunları ihtiyaç duyulan süre içinde yapabilmek, ancak o dili doğru anlamak ve kullanabilmekle mümkün olmaktadır. Tabi ki insanların her dili bilmesi ve kullanabilmesi olanaksızdır. Bu nedenle zamana karşı verilen küresel mücadelede en büyük yardımcılar, hızlı ve doğru bir şekilde yardıma koşan tercüman ve çevirmenlerdir.

Farklı dillerde ve alanlarda ihtiyaç duyulan çevirilerin, normal tercümelerden daha kısa sürede ve gerektiğinde birden fazla tercüman tarafından aynı anda yoğunlaşarak yapılmasına Acil / Ekspres Çeviri Hizmeti denir. Acil çeviri için genel geçer bir zaman kriteri bulunmamakla birlikte, genellikle saatler içerisinde yapılması beklenmektedir. 

Ankara Çeviri Büros 

Ankara Acil Tercüme Bürosu Beta Çeviri; sunduğu ekspres tercüme hizmeti ile ulaştıracağınız tüm metinlerin, alanında uzman tercümanlarca 24 saat içerisinde tercüme edilerek tarafınıza teslimini sağlamaktadır. 

Bilgi paylaşımı, alışveriş, ticaret, eğitim, sağlık, hukuk ve daha birçok konuda anlık istek ve taleplerin hâsıl olduğu günümüzde, acil tercüme hizmetine duyulan ihtiyaç günden güne artmaktadır. Hiç kimse yurtdışında almak istediği bir eğitimi, diploma tercümesini yetiştiremediği için ya da girmek istediği ve süresi dolmak üzere olan bir ihaleyi, teminat mektubu çevirisi olmadığı için kaçırmak istemez. Uluslararası bir davada kendisini temize çıkaracak bir tanık ifadesi ya da belge tercümesini zamanında ilgili mahkemeye ulaştıran kişinin mahkûmiyetten kurtulması ise hiçbir mutlulukla ölçülemez.

Belge ve metinlerin, web sayfalarının farklı dillerde yüksek kalitede çevirisini yapan Beta Çeviri, online işlem imkânıyla müşterilerine günün her saatinde ulaşabilme ve ekspres tercüme yaptırabilme olanağı sunmaktadır.

Ankara Noter Yeminli Tercüme Bürosu Beta Çeviri; birçok alanda uzmanlaşmış, mükemmel dil bilgisine ve alan terminolojisine sahip tam zamanlı ve serbest (freelance) tercüman kadrosuyla, sizin ihtiyaç duyduğunuz tüm alan ve dillerde hızlı, doğru, güvenilir ve kaliteli acil tercüme hizmeti vermektedir. Acil tercüme hizmetinde de normal tercüme hizmetinde uygulanan tercüme, redaksiyon, onay, tasdik gibi tüm aşamalar aynı şekilde uygulanmaktadır. Çünkü Beta Çeviri olarak taviz veremeyeceğimiz yegâne husus müşteri memnuniyeti ve güvenirliktir.

Elden, kurye ile ya da en hızlı yol olan elektronik ortamda Beta Çeviri’ye ulaştırdığınız belgeler, acil çeviri hizmeti talep ettiğiniz takdirde, proje danışmanları tarafından acil iş planına dâhil edilir. Talep süresi göz önünde bulundurularak ilgili alanda uzman olan tam zamanlı ve serbest (freelance) tercüman kadromuzun tercümeye yoğunlaşması için acil eylem planlaması yapılır. Proje için irtibat elemanı ve koordinatör belirlenir. Tecrübeli personelimiz tarafından yapılan tercüme, redaksiyon işlemine tabi tutulur ve varsa hatalar düzeltilir. Noter yeminli tercüman tarafından onaylanarak talepte bulunduğunuz süre içerisinde tarafınıza en hızlı vasıtayla ulaştırılır. Onay gerektiren tercümelerde, talep edildiği takdirde, onay süreci tarafımızdan takip edilir. Tercüme sürecinin başlangıcından itibaren güvenlik ve gizlilik şartlarına azami derecede özen gösterilir.

Acil tercüme hizmeti fiyatları; kullanılan dile, içerik türüne, belge ve karakter sayısına, talep süresine, talebin karşılanabilmesi için ihtiyaç duyulacak tercüman sayısına ve tercümanlara olan talep yoğunluğuna göre değişmektedir.

Müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan Beta Çeviri olarak, acil / ekspres tercüme hizmetini; dünyanın her yerine kendi alanında uzman olan profesyonel kadro ile ve en uygun maliyetle sunmaktayız. Bilgi almak için lütfen bize ulaşınız.