Beta Ankara Çeviri Bürosu - Hakkımızda

Biz Kimiz?

BETA Tercüme ve Çeviri Şirketi 2014 yılında kurulmuştur. BETA; birçok dilde tercüme, özellikle kanun tercümesi, ihale tercümesi, şartname tercümesi, yönetmelik tercümesi ve belge tercümeleri gibi farklı alanlarda yeminli tercümanlık ve noter tasdikli çeviri faaliyetleri hizmeti vermektedir. Yeminli Tercüme şirketimizde bulunan arşivlerimizde çeşitli resmi belge tercümelerini bulabilirsiniz. Beta Tercüme Bürosu faaliyetlerini merkezi Ankara Çeviri Bürosu olmak üzere tüm Türkiye'de ve Dünya'da sürdürmektedir.

20%

Metnin Alınması

Öncelikle tercümesi yapılacak metin müşteriden e-posta, cd veya faks yöntemi ile alınır.

40%

Tercüman Ataması

Alınan iş için, proje yöneticisi tarafından tercüme dili, metnin konu alanı, işin büyüklüğü ve teslim tarihi gibi değişkenlere bağlı olarak tercüman ataması yapılır.

60%

Ön Çalışma

İş için belirlenen tercüman aracılığı ile öncelikle metin üzerinde bir ön çalışma yapılır. Bu ön çalışma, konu hakkında araştırma yapmayı ve terminoloji çalışmasını içerir.

80%

Tercüme

Alınan işin tercümesi en kaliteli ve en hızlı şekilde nitelikli tercüman tarafından yapılır.

100%

Revizyon

İyi bir zaman yönetimi ile metnin müşteriye gönderilmeden önce kontrolü için bir süre ayrılmıştır. Proje için belirlenen redaktör tercümenin dilin kullanımı ve anlam açısından revizyonunu yapar.

 

Teslim

Eğer ihtiyaç görülüyorsa veya müşteri talep etmişse, redaktör incelemesinden sonra uzman editör tarafından metnin son okuması yapılır ve tamamlanan proje müşteriye talep edilen formatta sunulur.

MİSYONUMUZ

Tercüme hizmeti sunmak göründüğünden çok daha zahmetli ve karmaşık bir iştir. Yapılacak en ufak bir hata felakete neden olabilir. Bu nedenle profesyonel tercüme hizmeti verenlerle çalışmak çok önemlidir. Bizler de tercümeleri doğru yapmak ve zamanında teslim etmek için profesyonel, sorumluk sahibi, zaman yönetimini başarılı bir şekilde gerçekleştiren bir kadro ile çalışmayı ilke edindik. Büyük çaplı işlerde tutarlılığı sağlamak ve proje yönetimini gerçekleştirmek için özel yazılımlar kullanmaktayız. Ayrıca, sizlere kusursuz tercüme hizmeti verebilmek için daima yapılan tercümelerin son okumaları, alanında uzman tercümanlarımız tarafından yapılmaktadır. İş yaptığımız büyük şirketler ve firmalar için gizlilik ilkesine bağlı kalarak veri tabanları oluşturmaktayız ve sonraki işler için bu veri tabanından faydalanarak daha güvenilir ve tutarlı işler ortaya koymaktayız. Müşteri memnuniyeti bizim için her zaman ön plandadır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz!

VİZYONUMUZ

En yeni teknolojileri yakından takip ederek ve bu teknolojilere uyum sağlayarak tercüme sektöründe yurt içinde ve yurt dışında her zaman en iyi tercüme hizmetlerini sunmak ve sürekli olarak kendini yenilemektir. İstikrarlı bir şekilde büyümek, değişime ve yeniliğe açık kadromuzla her geçen gün bir adım daha ileriye gitmek, ulusal ve uluslararası müşterilerimizle karşılıklı güvene dayalı olarak çalışmak hedeflerimiz arasındadır.

Banka Hesap Numaralarımız

Hesap Adı Banka Adı IBAN Numarası
Beta Tercüme Garanti Bankası TR000000000000000000000000
Beta Tercüme İş Bankası TR000000000000000000000000
Beta Tercüme Akbank TR000000000000000000000000