Diploma Transkript Tercümesi ve diğer eğitim belgelerinin tercümesi oldukça özen isteyen ve profesyoneller tarafından yapılması gereken bir iştir. Hem kişisel işleriniz için hem de kurumların resmi işleri için doğru çeviri formatının kullanılması çok önemlidir. Her dilde diplomanız ve eğitim belgeleriniz bize ulaştıktan sonra, proje yöneticimiz tarafından eğitim alanında uzmanlaşmış tercümanımıza görev verilirip süreç başlatılır. Çevrilen belgenin sorunsuz şekilde teslim edilmesi için üzerinden defalarca geçilerek kontrol edilir ve son olarak uzman editör tarafından hedef dilin kurallarına ve eğitim diline uygunluğu kontrol edilir. İsteğiniz halinde diploma ve diğer tüm eğitim belgelerinin çevirisini noter onaylı olarak da size teslim ediyoruz.

diploma-transkript-tercümesi

Kişilerin mesleki yeterliliklerini ve uzmanlık derecelerini gösteren diplomaların diğer dillere çevirisi, kariyer hedeflerine ulaşmak isteyenler için önemli bir gerekliliktir. Ülkemizdeki eğitim kurumlarından alınan diplomaların ve diğer eğitim belgelerinin her dile çevirisi veya yurt dışından edinilen belgelerin hedef dile çevirisi işlemleri de diploma tercümesinin alanı dahilindedir. Yurt dışında mesleğinizi yapabilmek için sizden diploma tercümesi istenebileceği gibi, ülkemizde diplomanızın geçerliliğini belirten denklik belgesini edinmek için de tercüme işlemi yaptırabilirsiniz. Bunun yanında vatandaşlık başvuruları, okul kaydı, iş başvuruları, vize işlemleri ve diğer tüm işleriniz için diploma tercümesi işlerinizde Beta Tercüme’nin hizmetlerinden faydalanabilirsiniz.

Diploma Ceviri Ankara

Ankara Çeviri Bürosu, Beta Çeviri olarak eğitim alanındaki tüm çeviri işleriniz için hızlı, uygun fiyatlı ve kaliteli çözümler sunuyoruz. Diploma Transkript Tercümesi alanında çevirisini yaptığımız belgelerden bazılarını sıralayacak olursak;

  • Her dilde lise, ön lisans, lisans, yüksek lisans ve doktora diplomalarının noter onaylı çevirisi
  • Öğrenci belgesi, mezuniyet belgesi ve uzmanlık belgesi tercümesi
  • Transkript, karne ve tasdiknamelerin çevirisi
  • Yurtiçi ve yurtiçi denklik belgesi almak için gerekli evrakların tercümesi
  • Apostil belgelerinin her dilde tercümesi

olarak listeleyebiliriz.