BETA ÇUKURAMBAR ÇEVİRİ BÜROSU

Çukurambar tercüme bürosu olarak, tüm dillerde noter tasdikli, noter yeminli tercüme hizmeti, simultane tercüme, ardıl tercüme ve sözlü tercüme hizmetleri gibi birçok tercüme hizmeti sunmaktayız. Hızla gelişmekte olan Çukurambar bölgesinde çeviri ve tercüme hizmetlerine olan ihtiyaç hızla artmaktadır. Özellikle kamu kurum ve kuruluşları, özel ve tüzel şirketler ile şahıslar çeviri ve tercüme hizmetlerine ihtiyaç duymaktadırlar.

Çeviri ve tercümanlık sektöründeki tecrübe ve deneyimi ile Beta Çukurambar Çeviri Bürosu olarak profesyonel ve fark yaratan bir şekilde hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Hemen hemen tüm dillerde çeviri ve tercümanlık hizmeti veren uzman personelimiz titizlikle, kaliteli ve hatasız hizmet vermektedir. Büro olarak zamanında teslim ettiğimiz hizmetlerden dolayı işlerinizin aksamasını ve bozulmasını engelliyoruz.

NEDEN BETA ÇUKURAMBAR ÇEVİRİ BÜROSU?

Beta Çukurambar Çeviri Bürosu’nu seçmek ve hizmet almak için birçok sebep bulunmaktadır. Bu sebeplerden bazıları şunlardır;

7 gün 24 saat fiziksel ve online hizmet anlayışı.

Profesyonel ve deneyimli personel kadrosu.

Çukurambar’ın her yerinde çeviri hizmeti imkânı.

Ücretsiz kaymakamlık, kargo ve noter hizmeti.

Müşteri memnuniyeti ve %100 çözüm odaklı hizmet anlayışı.

Maksimum güvenlik ve gizlilik anlayışı.

%100 uygun fiyat garantisi.

Teslimat sonrası ödeme modeli.

Hızlı geri bilgilendirme ve geri dönüş hizmeti.

Hızlı ve zamanında teslimat hizmeti.

Sektörün en deneyimli ve kurumsal firması.

Uluslararası standart olan TS EN ISO 17100:2015 Sertifikaları ile noter tasdikli ve noter yeminli çeviri ve tercüme hizmeti.

VERDİĞİMİZ ÇEVİRİ VE TERCÜME HİZMETLERİMİZ

Beta Çukurambar Çeviri Bürosu olarak sunduğumuz hizmetler;

Noter Yeminli Tercüme

Yeminli tercüme, büromuzdaki yeminli tercümanlarımız aracılığıyla çeviri ve tercümesi yapılan ve onaylanan tercümelerdir. Tercüme bürosu olarak noter yeminli tercüme hizmetimizden güvenle faydalanabilirsiniz.

Noter Tasdikli Tercüme

Bazı kurum ve kuruluşlar tercümenin resmi bir statü kazanması için noter tasdikli olmasını ister. Büromuzda bulunan yeminli tercümanlar tarafından tercüme edilip tasdiklenen metinlerin ayrıca noter tarafından da tasdiklenmesine noter onaylı tercüme denir. Tercüme bürosu olarak noter tasdikli tercüme hizmetimizden güvenle faydalanabilirsiniz.

Teknik Tercüme

Teknik konu ve belgelerde, uzman personelimizle her dilde çeviri gerektiren konularda metinlerinizi özenle tercüme ediyor ve sizlere sunuyoruz.

Tıbbi Medikal Tercüme

Sağlık, tıp ve ilaç sektöründe faaliyette bulunan firmaların, hastanelerin sağlık kuruluşlarının ve tıp merkezlerinin Çukurambar bölgesinde oldukça yoğun olması tercüme hizmeti ihtiyacını artırmaktadır. Tıbbi çeviri hizmetleri, ilaç prospektüsleri, doktor raporu ve sağlık belgelerinin çevirisi ve tercümesi gibi çeviri hizmetimizden her dilde faydalanabilirsiniz.

Hukuki Tercüme

Ticari şirket belgeleri, mahkeme kararları, adli belgeler, sözleşme evrakları ve tüm resmi evrakların tercüme işlemleri gibi hukuki tercüme hizmetlerini deneyimli ve profesyonel tercümanlarımızdan güvenle faydalanabilirsiniz.

Diploma Tercüme ve Transkript Çevirisi

Her ülkeye ve dile ait ön lisans, lisans ve yüksek lisans diploma ve transkript belgeleri ile geçici mezuniyet belgeleri, denklik belgeleri, sınav sonuç belgeleri ve diğer tüm eğitim belgeleri için deneyimli ve profesyonel tercümanlarımızdan güvenle faydalanabilirsiniz.

Sunduğumuz hizmetlerden bazıları da şunlardır;

-     İhale işlemleri: Şartname ve teklif tercüme hizmetleri.

-     Yabancılarla evlilik işlemleri: Pasaport ve doğum belgesi tercüme hizmetleri.

-     İhale tercüme işlemleri: Teknik şartname tercüme, idari şartname tercüme, standart formlar tercüme ve teklif belgeleri tercüme hizmetleri.

-     Kullanım kılavuzları ve kataloglar tercüme hizmetleri.

-     Web sitesi tercüme hizmetleri.

-     Pasaport, nüfus kayıt örneği, vize başvuru işlemleri için gerekli belgelerin tercüme hizmetleridir.

Beta Çukurambar Çeviri Bürosu olarak nerede olursanız olun, adresinize ya da istediğiniz yere tercümanımızı yönlendirerek işinizi kaliteli, hızlı ve kolay bir şekilde halletmenize yardımcı oluyoruz. Sizde belge ve işlerinizi güvenilir adrese teslim etmek ve tercüme ihtiyacınıza yönelik hizmet almak istiyorsanız bizi hemen arayın. 7 gün 24 saat çeviri desteği ve online yardım hizmeti alabilir, aynı zamanda tercüme ve çevirilerinizin durumunu da takip edebilirsiniz.