Tercüme Kontrol Hizmeti Nedir?Beta Çeviri, ister elle yazılmış (manuscript) olsun ister dijital olarak oluşturulmuş (maintext) olsun, tüm sektörlerde ve farklı dillerde kaleme alınmış metinlerin tercüme kontrol işlemini (redaksiyon ve editing), deneyimli tercümanlarıyla hızlı, doğru ve kaliteli bir şekilde sizlere sunmaktadır.

Kişi ya da kurumlar tarafından yabancı dile çevrilmiş metinlerin; profesyonel bir ekip tarafından dilbilgisi, yazım kuralları, noktalama işaretleri, format / biçimlendirme, konu bütünlüğü ve anlam doğruluğu yönlerinden kontrol edilerek kullanıma hazır hale getirilmesi için verilen hizmete tercüme kontrol hizmeti denir. Tercüme kontrol hizmeti; bu işlem için oluşturulmuş bilgisayar programlarıyla ve insan tabanlı olarak yapılabilse de en çok tercih edilen ve yaygın olarak kullanılan yöntem insan tabanlı tercüme kontrol hizmetidir.

Beta Ankara Noter Yeminli Tercüme Bürosu olarak hizmet veren ofisimiz; kadrosundaki mükemmel yabancı dil yeteneğine sahip, alanında uzman, özen, muhakeme, beceri, bilgi ve tecrübeye sahip noter yeminli çevirmenler ile Türkiye ve dünya genelinde tercüme kontrolü hizmeti vermektedir.