Beta Çeviri, her konu ve her dilde ihtiyaç duyduğunuz acil / ekspres tercüme hizmeti'ni, deneyimli tercümanlarıyla hızlı, doğru ve kaliteli bir şekilde sizlere sunmaktadır.

Küreselleşme denilen olgu ile zaman ve mekân sınırları genişlemiş, insanların ortak değerleri, ortak kültürleri ve ortak hedefleri oluşmaya başlamıştır. Yaşam hızlanmış, bilgiye ulaşım kolaylaşmış, serbest işgücü dolaşımı, üretim ve tüketim de aynı ivmeyle süratlenmiştir. Yoğun bir bilgi birikimi ile bilgi çeşitliliği hayatın her alanına girmiştir. Dünyanın herhangi bir yerindeki kişilerle görüşebilmek, onlarla bilgi paylaşabilmek, üretilen ürünlerden haberdar olmak, ticaret yapabilmek, yeni iş fırsatlarını yakalayabilmek mümkün olmuştur.

Küreselleşmenin getirdiği yeniliklere ayak uydurabilmek ise ancak zamanla yarışabilmekle ölçülür hale gelmiştir. Farklı dildeki imkân ve olanaklardan faydalanabilmek, paylaşımda bulunabilmek ve tüm bunları ihtiyaç duyulan süre içinde yapabilmek, ancak o dili doğru anlamak ve kullanabilmekle mümkün olmaktadır. Tabi ki insanların her dili bilmesi ve kullanabilmesi olanaksızdır. Bu nedenle zamana karşı verilen küresel mücadelede en büyük yardımcılar, hızlı ve doğru bir şekilde yardıma koşan tercüman ve çevirmenlerdir.

Farklı dillerde ve alanlarda ihtiyaç duyulan çevirilerin, normal tercümelerden daha kısa sürede ve gerektiğinde birden fazla tercüman tarafından aynı anda yoğunlaşarak yapılmasına Acil / Ekspres Çeviri Hizmeti denir. Acil çeviri için genel geçer bir zaman kriteri bulunmamakla birlikte, genellikle saatler içerisinde yapılması beklenmektedir. 

Ankara Çeviri Büros 

Ankara Acil Tercüme Bürosu Beta Çeviri; sunduğu ekspres tercüme hizmeti ile ulaştıracağınız tüm metinlerin, alanında uzman tercümanlarca 24 saat içerisinde tercüme edilerek tarafınıza teslimini sağlamaktadır.