Beta Tercüme & Eğitim & Danışmanlık Bürosu & Eğitim & Danışmanlık | Hakkımızda


Beta Tercüme BürosuBeta Tercüme Bürosu

Beta Tercüme Bürosu 2014 yılında Ankara’da hizmete girmiştir. Beta Tercüme Bürosu hizmete girdiği günden bu güne doğru ve kaliteli tercüme hizmeti vermeyi ilke edinmiştir. İletişimin çok önemli olduğu bu çağda tercümenin önemi de gittikçe artmaktadır. Bizler bunun çok iyi bilincinde olarak işlerinizi azami düzeyde hassasiyet ile en iyi şekilde yapmayı görevimiz biliriz. Sizlere daha iyi hizmet sunmak adına son teknoloji yazılım ve donanım kullanarak işlerinizin teknik açıdan da verimli olmasını sağlamaktayız.

Ulusal ve uluslar arası müşterilere çeşitli dillerde yazılı ve sözlü çeviri hizmeti veren firmamızda tercümeleriniz, alanında uzmanlaşmış profesyonel tercümanlar ve çalışma grupları tarafından, dilbilimsel ve teknik açıdan en iyi şekilde yapılmaktadır. Beta Tercüme Bürosu, müşteri memnuniyeti ve kalite ilkeleriyle, yapılacak işi teslim edilmesi gereken süre içerisinde, kontrollü ve eksiksiz bir biçimde tamamlar. Deneyimli tercüman kadromuzla kısa süreli işlerinizden uzun süreli işlerinize kadar aynı ciddiyet esası ile sizlere hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Teknik çeviri, acil çeviri, medikal çeviri, hukuk çevirisi, yeminli tercüme, noter yeminli tercüme, ihale dokümanı çevirisi hizmetlerimiz arasındadır.

KAPAT
1
Merhaba. Web Sitemize Hoş Geldiniz. Aklınıza Takılan Her Konuyu Bize Sorailirsiniz.
Powered by